Marka: Huayang
Menşei: Çin
Çap: 76mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb.
Gücün işbirliğinden geldiğine dair kesin inancımız, lsaw çelik boru yükü, EN10210 S355J2H LSAW Çelik Boru, lsaw çelik boru büyük miktarlı sipariş Geliştirme süreci ve müşterilerimizle günlük iletişimimizde. Bizim kalitemize odaklanıyoruzgüvenilir karbon çelik kaynaklı boru ithalatçısı , yenilik yapma yeteneğimiz ve müşterilerimizin pratik ihtiyaçlarını çözmesine gerçekten yardımcı olabilecek ürünler. Çevremizin tamamen rekabetçi olduğu ve zorlukların her yerde olduğu göz önüne alındığında, yenilik yapmaya devam etmeliyiz ve sürekli kendimizi aşmalıyız. Her ne kadar işletmemizin gelişiminin uzun bir yolu olmasına rağmen, kalkınma felsefemize bağlı kalacağız ve ilerlemeye devam edeceğiz. Bu dürüstlük ruhuyla, şirketimiz yıllardır kalkınma tarihinde yenilmezdir. Yıllarca süren sıkı çalıştıktan sonra, şirket kendi markasını kurdu ve iyi bir üne kavuştu. Mükemmel fikirler mükemmel kültürden türetilmiştir. Tırmanma için bir emsal oluşturmak, her zaman izlediğimiz prensip ve hedeftir. Bu aynı zamanda kurum kültürünün özü, şirketin manevi değer sistemi ve bize rehberlik eden manevi kaynaktır. Şirketimizde güzel bir vizyonumuz var ve bunun için çok çalışıyoruz; Şirketimizde iyi niyetli bir iş felsefesi var ve onu uygulamaya koyuyoruz; Burada, yenilikçi teknik kavramlarımız var ve bunları her yeni proje araştırma ve geliştirme ile tanıştırıyoruz. Yeşil gelişme kavramını ve kalkınmanın güvenlik pahasına olmaması gerektiğinin farkındalığını kesin olarak belirleyin, tüm kazaların önlenebileceğine, sıfır yaralanma, sıfır kirlilik, sıfır kaza takip edebileceğine, iç güvenlik ve çevre koruma seviyesini iyileştirebileceğine ve güvenli bir yeşil işletme oluşturduğuna inan!
-
EN 10219 LSAW Çelik Boru Açık Deniz YapısıMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: DN406.4–DN2800
Malzeme: EN10219 S355J2H
Üretim: LSAW Çift-Taraflı Tozaltı Ark Kaynağı
Standartlar: EN10219, API, ASTM, GB/T ve diğer uluslararası... -
ASTM A252 LSAW Çelik Boru Köprü KazıkMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: DN406.4–DN2800
Malzeme: ASTM A252 Sınıf 2 / Sınıf 3
Üretim: LSAW Çift-Taraflı Tozaltı Ark Kaynağı
Standartlar: ASTM A252, API, EN, GB/T ve diğer... -
Kriyojenik LNG Taşımacılığı İçin LSAW Boru DN1030 ASTM A6...Marka: HuayangDaha
Menşei: Çin
kalınlık: DN 200
Malzeme:EN 10219 S355JR
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
Sıvı Taşıma Borusu LSAW Çelik Boru DN1200 ASTM A53Marka: HuayangDaha
Menşei: Çin
kalınlık: DN 200
Malzeme:EN 10219 S355JR
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
CNOOC Terminal Projesi L360M LSAW Çelik Boru 914*12Marka: HuayangDaha
Menşei: Çin
kalınlık: 914*12
Malzeme:AL360M
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
Doğal Gaz İletimi LSAW API 5L GR.B PSL1 114.3-1422 Çelik ...Marka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 114,3-1422 mm
Kalınlık: 25,4MM
Malzeme: API 5L GR.B PSL1
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
Mühendislik İçin DN 800 LSAW Çelik BoruMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 73mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
Bina Yapısı Kafesleri İçin Çelik Boru DN600Marka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 73mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
LSAW Çelik Yapı Kafes Boru 406mmMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 73mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
Hidrojen Taşımacılığı İçin LSAW BorularMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 73mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb. -
S355JR LSAW Çelik BoruMarka: HuayangDaha
Menşei: Çin
Çap: 76mm-1442mm
Kalınlık: 2,5 mm-50 mm
Malzeme: karbon çeliği
Standartlar: ulusal standart, Amerikan standardı, Avrupa standardı, İngiliz standardı vb.
Zorluk karşısında asla geri dönmediğiniz ve yaptığınız her şeyde çok çalıştığınızı takdir ediyoruz.
Şirketiniz her zaman "önce müşteri" ilkesine bağlı kalmıştır ve bir şeyler yapmakta çok sabırlısınız.
Her zaman önce bu kalite ilkesini desteklersiniz ve en küçük hataları bile zamanında düzeltebilirsiniz.
Şirketiniz kadar sorumlu üreticilerle işbirliği yapmak bizim için onurumuzdur. Ürünlerinizi çok seviyoruz ve uzun süre sizinle işbirliği yapmak istiyoruz.
Bu şirketin Ar -Ge ve Design'daki içgörülerini ve yeteneklerini çok tanıyoruz, çünkü pazarı da çok iyi biliyoruz, bu yüzden onlarla çakışıyor.
Bu ürünler para için çok iyi, gelecekte tekrar satın alacağım!
'İç Piyasaya Dayalı ve Yurtdışında Genişleme' İlerleme Stratejimizdir Boru Bağlantı Noktası Kapakları, Risk azaltma için dikişsiz karbon çelik boru, hassas ölçülere sahip testere borusu . Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd, Çin'deki en profesyonel güvenilir karbon çelik kaynaklı boru ithalatçısı üreticilerden ve tedarikçilerden biridir ve düşük fiyata yüksek kalitede özelleştirilmiş ürünler sunar. Sizi fabrikamızdan toptan ucuz güvenilir karbon çelik kaynaklı boru ithalatçısı ürününe sıcak bir şekilde davet ediyoruz.

